Клубът по спортна гимнастика “Левски Спартак” провежда тренировките си на стадион “Георги Аспарухов” в залата над стрелковия комплекс.

Набират се деца над 4-годишна възраст целогодишно. В подготвителните групи могат да се запишат деца от 4 до 15 г.

Графикът на заниманията може да бъде намерен на сайта на клуба –  https://www.levskigym.com/ . Контактите се осъществяват на имейл адрес – levski.spartak08@gmail.com.

Месечните такси са:

Тренировки 2 пъти седмично : 60 лв. (за второ дете 40 лв.)

Тренировки 3 пъти седмично : 70 лв. (за второ дете 45 лв.)

През последните пет години клубът постигна отлични резултати. На европейското първенство по спортна гимнастика за девойки, което се проведе от 17-ти до 20-ти декември 2020 в Мерсин, Турция, състезателката на „Левски Спартак – София” Валентина Георгиева спечели исторически за България сребърен медал на прескок. Успехът е изключително значим, защото страната ни нямаше финалистка на такъв форум в последните 26 години.

В мъжко направление гимнастикът от „Левски Спартак” Даниел Трифонов зае осма позиция във финалите на висилка на Европейското първенство по спортна гимнастика за младежи. Той спечели бронзов медал в отборната надпревара, където националният ни отбор завоюва историческото първо отличие за България от отборно състезание в историята на спортната ни гимнастика.

През 2017 г. клубът постигна международен успех с класирането на 3-то място на греда на Памела Георгиева на Световната купа по спортна гимнастика, която се проведе от 1-ви до 3-ти септември 2017 г. в гр. Варна.

През последните 4 години гимнастиците и гимнастичките от „Левски Спартак – София” завоюваха общо от международни състезания 133 златни медала, 102 сребърни и 52 бронзови медали. От вътрешния спортен календар бяха спечелени общо 161 златни, 124 сребърни и 90 бронзови медала.